Jak pracujeme?

1) Osobní konzultace

Abychom co nejlépe splnili Vaše představy, je důležité se osobně sejít. Získáme tak důležité informace o Vašich představách a možnostech. Na základě těchto informací Vám pomůžeme vybrat vhodné materiály a začneme pracovat na prvních návrzích. Práci nám usnadní, když si na první schůzku přinesete fotografie a jednoduchý nákres zaměřeného prostoru.

2) 3D vizualizace a cenová nabídka

Na druhé schůzce Vám představíme vyhotovený 3D návrh a předběžnou cenovou nabídku. Vizualizaci můžeme upravit podle Vašich představ. Do této chvíle je vše zdarma. V případě, že se rozhodnete zakázku realizovat jinde a budete si chtít návrh odnést, je u nás tato služba zpoplatněna. Cena se odvíjí od časové náročnosti projektu. Přibližná cena je cca 2.000 – 4.000,- Kč. V případě uzavření smlouvy a výroby Vám bude tato částka odečtena.

3) Realizace a montáž

Pokud se rozhodnete pro zhotovení zakázky v naší firmě, proběhne přesné zaměření naším truhlářem na místě montáže. Následuje finální úprava návrhu, doladění detailů a konečná kalkulace. Je vyhotovena smlouva o dílo se závaznou cenou a termínem dodání. Po zaplacení zálohy se celý náš tým pouští do práce. Zhotovený nábytek dopravíme na místo montáže a naši truhláři ho sestaví s maximální pečlivostí, tak aby vše bezchybně a dlouho fungovalo. Po dokončení montáže Vám bude nábytek předán k užívání.